Team: De Spring Geiten

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:00 Veld 2 De Spring Geiten Jet Chair
za 6-6-2015 14:00 Veld 1 De Spring Geiten Schonmoeder
za 6-6-2015 15:00 Veld 2 De Spring Geiten L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 16:00 Veld 2 De Spring Geiten In ’t Groen 2
za 6-6-2015 17:00 Veld 2 De Spring Geiten Gammel Gajus
za 6-6-2015 18:00 Veld 2 De Spring Geiten In ’t Groen 1
za 6-6-2015 18:30 Veld 2 SuperManGeit De Spring Geiten
zo 7-6-2015 12:15 Veld 1 Mexican Pirates De Spring Geiten
zo 7-6-2015 13:00 Veld 2 Ringo’s De Spring Geiten
zo 7-6-2015 13:45 Veld 1 Power Rangers De Spring Geiten
zo 7-6-2015 15:30 Veld 2 Taste De Spring Geiten
zo 7-6-2015 16:15 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum De Spring Geiten
zo 7-6-2015 17:00 Veld 2 Gammele Ballen De Spring Geiten
zo 7-6-2015 18:45 Veld 1 De Spring Geiten Dreamteam Peijnenburg

 Team: Dreamteam Peijnenburg

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg Jet Chair
za 6-6-2015 14:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg Schonmoeder
za 6-6-2015 15:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 17:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg In ’t Groen 2
za 6-6-2015 18:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg Gammel Gajus
za 6-6-2015 19:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg In ’t Groen 1
za 6-6-2015 19:30 Veld 1 Mexican Pirates Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 12:15 Veld 2 SuperManGeit Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 13:45 Veld 2 Ringo’s Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 15:45 Veld 1 Power Rangers Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 16:15 Veld 2 Taste Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 17:15 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 17:45 Veld 2 Gammele Ballen Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 18:45 Veld 1 De Spring Geiten Dreamteam Peijnenburg

Team: Gammel Gajus

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:30 Veld 2 Power Rangers Gammel Gajus
za 6-6-2015 14:30 Veld 1 Taste Gammel Gajus
za 6-6-2015 15:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum Gammel Gajus
za 6-6-2015 16:15 Veld 1 Gammele Ballen Gammel Gajus
za 6-6-2015 17:00 Veld 2 De Spring Geiten Gammel Gajus
za 6-6-2015 18:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg Gammel Gajus
za 6-6-2015 18:45 Veld 2 Jet Chair Gammel Gajus
zo 7-6-2015 12:30 Veld 2 Schonmoeder Gammel Gajus
zo 7-6-2015 13:15 Veld 2 L.I.N.D.A. Gammel Gajus
zo 7-6-2015 15:15 Veld 1 In ’t Groen 2 Gammel Gajus
zo 7-6-2015 17:00 Veld 1 Gammel Gajus In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 17:45 Veld 1 SuperManGeit Gammel Gajus
zo 7-6-2015 18:30 Veld 1 Mexican Pirates Gammel Gajus
zo 7-6-2015 19:15 Veld 1 Ringo’s Gammel Gajus

 Team: Gammele Ballen

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:15 Veld 1 Gammele Ballen Schonmoeder
za 6-6-2015 14:00 Veld 2 Gammele Ballen L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 15:15 Veld 1 Gammele Ballen In ’t Groen 2
za 6-6-2015 16:15 Veld 1 Gammele Ballen Gammel Gajus
za 6-6-2015 17:15 Veld 1 Gammele Ballen In ’t Groen 1
za 6-6-2015 17:45 Veld 1 SuperManGeit Gammele Ballen
za 6-6-2015 18:30 Veld 1 Mexican Pirates Gammele Ballen
zo 7-6-2015 12:00 Veld 2 Ringo’s Gammele Ballen
zo 7-6-2015 13:00 Veld 1 Power Rangers Gammele Ballen
zo 7-6-2015 13:30 Veld 2 Taste Gammele Ballen
zo 7-6-2015 15:30 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Gammele Ballen
zo 7-6-2015 17:00 Veld 2 Gammele Ballen De Spring Geiten
zo 7-6-2015 17:45 Veld 2 Gammele Ballen Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 18:45 Veld 2 Gammele Ballen Jet Chair

 Team: In ’t Groen 1

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:45 Veld 1 Ringo’s In ’t Groen 1
za 6-6-2015 14:30 Veld 2 Power Rangers In ’t Groen 1
za 6-6-2015 15:30 Veld 1 Taste In ’t Groen 1
za 6-6-2015 16:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum In ’t Groen 1
za 6-6-2015 17:15 Veld 1 Gammele Ballen In ’t Groen 1
za 6-6-2015 18:00 Veld 2 De Spring Geiten In ’t Groen 1
za 6-6-2015 19:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 12:45 Veld 1 Jet Chair In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 13:30 Veld 1 Schonmoeder In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 15:15 Veld 2 L.I.N.D.A. In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 16:00 Veld 2 In ’t Groen 2 In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 17:00 Veld 1 Gammel Gajus In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 18:30 Veld 2 SuperManGeit In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 19:15 Veld 2 Mexican Pirates In ’t Groen 1

 Team: In ’t Groen 2

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:30 Veld 1 Taste In ’t Groen 2
za 6-6-2015 14:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum In ’t Groen 2
za 6-6-2015 15:15 Veld 1 Gammele Ballen In ’t Groen 2
za 6-6-2015 16:00 Veld 2 De Spring Geiten In ’t Groen 2
za 6-6-2015 17:00 Veld 1 Dreamteam Peijnenburg In ’t Groen 2
za 6-6-2015 17:45 Veld 2 Jet Chair In ’t Groen 2
za 6-6-2015 18:45 Veld 1 Schonmoeder In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 12:30 Veld 1 L.I.N.D.A. In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 15:15 Veld 1 In ’t Groen 2 Gammel Gajus
zo 7-6-2015 16:00 Veld 2 In ’t Groen 2 In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 16:45 Veld 2 SuperManGeit In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 17:30 Veld 2 Mexican Pirates In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 18:15 Veld 2 Ringo’s In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 19:00 Veld 2 Power Rangers In ’t Groen 2

 Team: Jet Chair

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:00 Veld 2 De Spring Geiten Jet Chair
za 6-6-2015 13:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg Jet Chair
za 6-6-2015 15:45 Veld 1 Jet Chair Schonmoeder
za 6-6-2015 16:45 Veld 2 Jet Chair L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 17:45 Veld 2 Jet Chair In ’t Groen 2
za 6-6-2015 18:45 Veld 2 Jet Chair Gammel Gajus
za 6-6-2015 19:15 Veld 1 Ringo’s Jet Chair
zo 7-6-2015 12:45 Veld 1 Jet Chair In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 13:15 Veld 1 SuperManGeit Jet Chair
zo 7-6-2015 15:00 Veld 1 Mexican Pirates Jet Chair
zo 7-6-2015 16:30 Veld 1 Power Rangers Jet Chair
zo 7-6-2015 17:15 Veld 2 Taste Jet Chair
zo 7-6-2015 18:00 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Jet Chair
zo 7-6-2015 18:45 Veld 2 Gammele Ballen Jet Chair

 Team: L.I.N.D.A.

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:00 Veld 2 De Spring Geiten Jet Chair
za 6-6-2015 13:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg Jet Chair
za 6-6-2015 15:45 Veld 1 Jet Chair Schonmoeder
za 6-6-2015 16:45 Veld 2 Jet Chair L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 17:45 Veld 2 Jet Chair In ’t Groen 2
za 6-6-2015 18:45 Veld 2 Jet Chair Gammel Gajus
za 6-6-2015 19:15 Veld 1 Ringo’s Jet Chair
zo 7-6-2015 12:45 Veld 1 Jet Chair In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 13:15 Veld 1 SuperManGeit Jet Chair
zo 7-6-2015 15:00 Veld 1 Mexican Pirates Jet Chair
zo 7-6-2015 16:30 Veld 1 Power Rangers Jet Chair
zo 7-6-2015 17:15 Veld 2 Taste Jet Chair
zo 7-6-2015 18:00 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Jet Chair
zo 7-6-2015 18:45 Veld 2 Gammele Ballen Jet Chair

 Team: Mexican Pirates

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:00 Veld 1 SuperManGeit Mexican Pirates
za 6-6-2015 14:45 Veld 1 Mexican Pirates Ringo’s
za 6-6-2015 15:30 Veld 2 Mexican Pirates Power Rangers
za 6-6-2015 16:30 Veld 2 Mexican Pirates Taste
za 6-6-2015 17:30 Veld 1 Mexican Pirates Woon Begeleiding Centrum
za 6-6-2015 18:30 Veld 1 Mexican Pirates Gammele Ballen
za 6-6-2015 19:30 Veld 1 Mexican Pirates Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 12:15 Veld 1 Mexican Pirates De Spring Geiten
zo 7-6-2015 15:00 Veld 1 Mexican Pirates Jet Chair
zo 7-6-2015 15:45 Veld 2 Mexican Pirates Schonmoeder
zo 7-6-2015 16:45 Veld 1 Mexican Pirates L.I.N.D.A.
zo 7-6-2015 17:30 Veld 2 Mexican Pirates In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 18:30 Veld 1 Mexican Pirates Gammel Gajus
zo 7-6-2015 19:15 Veld 2 Mexican Pirates In ’t Groen 1

 Team: Power Rangers

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:30 Veld 2 Power Rangers Gammel Gajus
za 6-6-2015 14:30 Veld 2 Power Rangers In ’t Groen 1
za 6-6-2015 15:00 Veld 1 SuperManGeit Power Rangers
za 6-6-2015 15:30 Veld 2 Mexican Pirates Power Rangers
za 6-6-2015 16:30 Veld 1 Ringo’s Power Rangers
za 6-6-2015 18:15 Veld 1 Power Rangers Taste
za 6-6-2015 19:15 Veld 2 Power Rangers Schonmoeder
zo 7-6-2015 12:00 Veld 1 Power Rangers Woon Begeleiding Centrum
zo 7-6-2015 13:00 Veld 1 Power Rangers Gammele Ballen
zo 7-6-2015 13:45 Veld 1 Power Rangers De Spring Geiten
zo 7-6-2015 15:45 Veld 1 Power Rangers Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 16:30 Veld 1 Power Rangers Jet Chair
zo 7-6-2015 18:15 Veld 1 Power Rangers L.I.N.D.A.
zo 7-6-2015 19:00 Veld 2 Power Rangers In ’t Groen 2

 Team: Ringo’s

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:45 Veld 1 Ringo’s In ’t Groen 1
za 6-6-2015 14:15 Veld 1 SuperManGeit Ringo’s
za 6-6-2015 14:45 Veld 1 Mexican Pirates Ringo’s
za 6-6-2015 16:30 Veld 1 Ringo’s Power Rangers
za 6-6-2015 17:15 Veld 2 Ringo’s Taste
za 6-6-2015 18:15 Veld 2 Ringo’s Woon Begeleiding Centrum
za 6-6-2015 19:15 Veld 1 Ringo’s Jet Chair
zo 7-6-2015 12:00 Veld 2 Ringo’s Gammele Ballen
zo 7-6-2015 13:00 Veld 2 Ringo’s De Spring Geiten
zo 7-6-2015 13:45 Veld 2 Ringo’s Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 16:30 Veld 2 Ringo’s Schonmoeder
zo 7-6-2015 17:30 Veld 1 Ringo’s L.I.N.D.A.
zo 7-6-2015 18:15 Veld 2 Ringo’s In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 19:15 Veld 1 Ringo’s Gammel Gajus

 Team: Schonmoeder

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:15 Veld 1 Gammele Ballen Schonmoeder
za 6-6-2015 14:00 Veld 1 De Spring Geiten Schonmoeder
za 6-6-2015 14:45 Veld 2 Dreamteam Peijnenburg Schonmoeder
za 6-6-2015 15:45 Veld 1 Jet Chair Schonmoeder
za 6-6-2015 17:30 Veld 2 Schonmoeder L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 18:45 Veld 1 Schonmoeder In ’t Groen 2
za 6-6-2015 19:15 Veld 2 Power Rangers Schonmoeder
zo 7-6-2015 12:30 Veld 2 Schonmoeder Gammel Gajus
zo 7-6-2015 13:30 Veld 1 Schonmoeder In ’t Groen 1
zo 7-6-2015 15:00 Veld 2 SuperManGeit Schonmoeder
zo 7-6-2015 15:45 Veld 2 Mexican Pirates Schonmoeder
zo 7-6-2015 16:30 Veld 2 Ringo’s Schonmoeder
zo 7-6-2015 18:00 Veld 2 Taste Schonmoeder
zo 7-6-2015 19:00 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Schonmoeder

 Team: SuperManGeit

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:00 Veld 1 SuperManGeit Mexican Pirates
za 6-6-2015 14:15 Veld 1 SuperManGeit Ringo’s
za 6-6-2015 15:00 Veld 1 SuperManGeit Power Rangers
za 6-6-2015 16:00 Veld 1 SuperManGeit Taste
za 6-6-2015 16:45 Veld 1 SuperManGeit Woon Begeleiding Centrum
za 6-6-2015 17:45 Veld 1 SuperManGeit Gammele Ballen
za 6-6-2015 18:30 Veld 2 SuperManGeit De Spring Geiten
zo 7-6-2015 12:15 Veld 2 SuperManGeit Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 13:15 Veld 1 SuperManGeit Jet Chair
zo 7-6-2015 15:00 Veld 2 SuperManGeit Schonmoeder
zo 7-6-2015 16:00 Veld 1 SuperManGeit L.I.N.D.A.
zo 7-6-2015 16:45 Veld 2 SuperManGeit In ’t Groen 2
zo 7-6-2015 17:45 Veld 1 SuperManGeit Gammel Gajus
zo 7-6-2015 18:30 Veld 2 SuperManGeit In ’t Groen 1

 Team: Taste

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:30 Veld 1 Taste In ’t Groen 2
za 6-6-2015 14:30 Veld 1 Taste Gammel Gajus
za 6-6-2015 15:30 Veld 1 Taste In ’t Groen 1
za 6-6-2015 16:00 Veld 1 SuperManGeit Taste
za 6-6-2015 16:30 Veld 2 Mexican Pirates Taste
za 6-6-2015 17:15 Veld 2 Ringo’s Taste
za 6-6-2015 18:15 Veld 1 Power Rangers Taste
za 6-6-2015 19:00 Veld 2 Taste L.I.N.D.A.
zo 7-6-2015 12:45 Veld 2 Taste Woon Begeleiding Centrum
zo 7-6-2015 13:30 Veld 2 Taste Gammele Ballen
zo 7-6-2015 15:30 Veld 2 Taste De Spring Geiten
zo 7-6-2015 16:15 Veld 2 Taste Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 17:15 Veld 2 Taste Jet Chair
zo 7-6-2015 18:00 Veld 2 Taste Schonmoeder

 Team: Woon Begeleiding Centrum

Tijd Veld Team1 Team2
za 6-6-2015 13:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum L.I.N.D.A.
za 6-6-2015 14:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum In ’t Groen 2
za 6-6-2015 15:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum Gammel Gajus
za 6-6-2015 16:15 Veld 2 Woon Begeleiding Centrum In ’t Groen 1
za 6-6-2015 16:45 Veld 1 SuperManGeit Woon Begeleiding Centrum
za 6-6-2015 17:30 Veld 1 Mexican Pirates Woon Begeleiding Centrum
za 6-6-2015 18:15 Veld 2 Ringo’s Woon Begeleiding Centrum
zo 7-6-2015 12:00 Veld 1 Power Rangers Woon Begeleiding Centrum
zo 7-6-2015 12:45 Veld 2 Taste Woon Begeleiding Centrum
zo 7-6-2015 15:30 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Gammele Ballen
zo 7-6-2015 16:15 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum De Spring Geiten
zo 7-6-2015 17:15 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Dreamteam Peijnenburg
zo 7-6-2015 18:00 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Jet Chair
zo 7-6-2015 19:00 Veld 1 Woon Begeleiding Centrum Schonmoeder